nájdi predajcu

Odporúčame

Súťaž

Súťaž bude trvať do 31.12.2015.

Každý mesiac sa hrá o 10 x ZDRAVÚ FĽAŠU zadarmo podľa výberu (5 fliaš získajú automaticky 5 súťažiaci s najvyšším počtom bodov za aktuálny mesiac a 5 výhercov vyžrebujeme) a 10 x zľavovú poukážku na 50 % zľavu z nákupu ZDRAVEJ FĽAŠE, ktorú môžete uplatniť u ľubovoľného predajcu zo zoznamu predajcov na stránke (výhercov budeme žrebovať).

Súťažné body môžete získavať 4 spôsobmi:

1. Správnym zodpovedaním súťažných otázok na tejto stránke = 1 súťažný bod. Týmto spôsobom sa môžete do súťaže zapojiť iba raz.

2. Odporúčaním súťaže známemu a jeho následným zapojením do súťaže. 1 odporúčanie = 1 súťažný bod. Čím viac známym súťaž odporučíte, tým viac bodov môžete získať.

3. Nahlásením predajne (zdravej výživy, detskej predajne, predajne s darčekový tovarom, papiernictva, predajne so športovým a outdoorovým tovarom) vo Vašom okolí, kde zatiaľ ZDRAVÚ FĽAŠU nemajú v ponuke. My následne kontakt preveríme a zašleme predajni ponuku. Pomôžte nám zvýšiť dostupnosť produktu, za každý overený kontakt Vám pripíšeme 3 súťažné body. O pripísaní bodov budete informovaní e-mailom.

4. Zakúpením výrobku a zaslaním súťažnej nálepky na adresu organizátora súťaže: SILOE SK, s.r.o., Štúrova 5, 082 71 Lipany. 1 zaslaná nálepka = 10 súťažných bodov.

!Chcem sa registrovať / prihlásiť

1Chcem súťažiť
Pre účasť v súťaži sa musíte najprv zaregistrovať a prihlásiť

2Chcem odporučiť súťaž
Pre poslanie odporúčania sa musíte najprv zaregistrovať a prihlásiť

3Chcem nahlásiť predajňu
Pre odporúčanie predajne sa musíte najprv zaregistrovať a prihlásiť

4Chcem odoslať nálepku
Pred odoslaním prvej nálepky sa musíte zaregistrovať na stránke. Do obálky k nálepke vložte svoje údaje (zhodné s registračnými údajmi v súťaži na stránke – meno a priezvisko, adresa, e-mail), aby sme Vám mohli body pripísať.